حراج فوق العاده کفش های اورجینال
جستجوی پیشرفته

Philipp Plein 

Philipp Plein

فیلیپ پلین یک طراح مد آلمانی است و بنیانگذار فیلیپ پلین بین المللی که شامل فیلیپ پلین و پلین ورزشی و مارک تجاری Billionaire couture است.

نامزد‌های مشهوری که با فیلیپ پلین کار می‌کنند عبارتند از میشا بارتون و لیندسی لوهان  و سونوپ داگ  و ریتا اورا و کریس جونز و...

اولین مجموعه پلین شامل کت‌های نظامی بود که او با جمجمه را ه‌اندازی شد در این سال فیلیپ پلین با مَتِل همکاری کرد و عروسک فیلیپ پلاین باربی را در مراسم پنجاه Swarovski دوخته شده و در پاریس فروخته شد در سال 2008 مجموعه couture سالگی باربی در نمایشگاه اسباب بازی دورمبرگ ارایه داد. در 2012 ده بوتیک در ماربلا و مسکو کروکس و باکو و کره و میلان و دبی و سنت پترزبورک و ماکایو و آمستردام و برلین افتتاح کرد در این سال فیلیپ پلین قرار داد با تیم فوتبال رم را امضا  کرد تا لباس بازیکنان تیم را طراحی و آماده کند و این قرارداد تا 4 فصل ادامه داشت. در سپتامبر 2016 پلین با نمایش بنیاد آلیس در گتولند در میلان برای هفته مد طرح‌های بهاره و تابستان 2017 خود را به نمایش گذاشت.

کفش‌های با دوام برند فلیپ پلین با برترین کیفیت و بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی قشم خرید آنلاین موجود می‌باشد که می‌توانید پس از بررسی اطلاعات و مشاهده‌ی تصاویر آن را خریداری کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

سایت قشم خرید آنلاین عرضه کننده کالج های فلیپ پلین

کفش‌های فلیپ پلین در فروشگاه اینترنتی قشم خرید آنلاین

kharid online Philipp Plein