Philipp Plein

فیلیپ پلین یک طراح مد آلمانی است و بنیانگذار فیلیپ پلین بین المللی که شامل فیلیپ پلین و پلین ورزشی و مارک تجاری Billionaire couture است.

نامزد‌های مشهوری که با فیلیپ پلین کار می‌کنند عبارتند از میشا بارتون و لیندسی لوهان  و سونوپ داگ  و ریتا اورا و کریس جونز و...

اولین مجموعه پلین شامل کت‌های نظامی بود که او با جمجمه را ه‌اندازی شد در این سال فیلیپ پلین با مَتِل همکاری کرد و عروسک فیلیپ پلاین باربی را در مراسم پنجاه Swarovski دوخته شده و در پاریس فروخته شد در سال 2008 مجموعه couture سالگی باربی در نمایشگاه اسباب بازی دورمبرگ ارایه داد. در 2012 ده بوتیک در ماربلا و مسکو کروکس و باکو و کره و میلان و دبی و سنت پترزبورک و ماکایو و آمستردام و برلین افتتاح کرد در این سال فیلیپ پلین قرار داد با تیم فوتبال رم را امضا  کرد تا لباس بازیکنان تیم را طراحی و آماده کند و این قرارداد تا 4 فصل ادامه داشت. در سپتامبر 2016 پلین با نمایش بنیاد آلیس در گتولند در میلان برای هفته مد طرح‌های بهاره و تابستان 2017 خود را به نمایش گذاشت.

کفش‌های با دوام برند فلیپ پلین با برترین کیفیت و بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی قشم خرید آنلاین موجود می‌باشد که می‌توانید پس از بررسی اطلاعات و مشاهده‌ی تصاویر آن را خریداری کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

سایت قشم خرید آنلاین عرضه کننده کالج های فلیپ پلین

کفش‌های فلیپ پلین در فروشگاه اینترنتی قشم خرید آنلاین

kharid online Philipp Plein

Philipp Plein 4 محصول وجود دارد

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    موجود بودن
    سایز